Aktualności

Rozpoczynamy Sezon Biegowy 2018

Rozpoczynamy Sezon Biegowy 2018

Sezon Biegowy 2018 czas zacząć! Marek potwierdził, że po pierwszym biegu GP Tychów nasi tradycyjni styczniowi solenizanci Stasiu i Mietek zorganizują na hasioku nasze klubowe ognisko. Marek zapowiedział też, że jako najstarszy dziadek grupy dołączy do organizatorów aby upamiętnić ten okres roku w którym świętuje się Dzień Babci i Dzień dziadka :-)
Czyli spotykamy się 28-go stycznia zaraz po biegu Grand Prix Tychów na zapleczu ośrodka MOSiR (tuż koło Piramidy).
Poniżej wklejam informację, która była już umieszczona na Facebooku 2 tygodnie temu, odnośnie naszych kolejnych imprez klubowych. maratończyk
"Terminy biegów XI Grand Prix Tychów zostały podane już ponad miesiąc temu (z zastrzeżeniem, że mogą się jeszcze zmienić:). Bazując na tych terminach możemy zacząć tworzyć kalendarz swoich, 40-latkowych imprez biegowych na rok 2018. Wspaniałą informacją od SPLA jest "zaklepanie" terminu 18 marca na VIII Bieg Pawła. Termin Biegu Walentynkowego to 18 lutego, a jubileuszowy, bo już X Bieg z okazji Dnia Kobiet zrobimy pewnie tydzień przed Biegiem Pawła. Gdyby ktoś chciał zorganizować swoją imprezę jeszcze w pierwszym kwartale tego roku to do dyspozycji pozostaje tylko pierwsza połowa lutego. Ewentualne propozycje najlepiej kierować bezpośrednio do Marka."

Powrót do aktualności