Aktualności

VIII Bieg Pawła - już w najbliższą niedzielę

VIII Bieg Pawła - już w najbliższą niedzielę

My, klubowicze, znaliśmy Pawła nie ze stadionu czy z zawodów biegowych. Większość z nas poznała Go na polanie. Na naszej Polanie 40-latka. Nie przychodził na nasze zawody w lesie, żeby się z nami ścigać. Nie musiał i nie chciał udowadniać, że jest od nas dużo lepszy. Najczęściej “łapał” nam czasy na mecie, czy sędziował przy rozgrywanych dodatkowo konkurencjach, jak np. przeciąganie liny. Chętnie odpowiadał na nasze pytania odnośnie treningów, a niektórym z nas nawet je rozpisywał. I to za darmo, co obecnie jest raczej nie do pomyślenia.
I jak brakło nam Pawła na Polanie, to niemal z automatu, tam właśnie powstał pomysł organizowania biegu Jego imieniem. Trochę żal, że nie tam będzie meta VIII Biegu Pawła, ale z drugiej strony trzeba się cieszyć, że impreza nam się tak pięknie rozrasta. I dobrze, że jest SPLA (taka nasza “spółka córka” :-)), która jest już na tyle dorosła, że profesjonalnie potrafi zorganizować tak dużą imprezę. Oczywiście my, jako Klub 40-latek, będziemy wspomagać SPLA w organizacji i obstawieniu trasy biegu czy przy obsłudze biura zawodów. A po biegu, tak jak po poprzednich Biegach Pawła, spotkamy się przy wspólnym ognisku z rodziną Pawła i jego “kolegami ze stadionów”.
Heniek Górak, Piotrek Święs i ja przyłączamy się do organizacji tego ogniska i zapraszamy cały Klub 40-latka na Hasiok zaraz po oficjalnym zakończeniu VIII Biegu Pawła Lorensa.
Gdyby ktoś z kolegów chciał dołączyć do mnie, Henia i Piotrka i pomóc przy organizacji imprezy ogniskowej to proszę o kontakt: 505 707 880
J u r e k

Powrót do aktualności