Aktualności

Końcowa punktacja roku 2017

Jak pewnie wszyscy wiedzą, do końcowej punktacji z wszystkich biegów organizowanych przez członków Klubu 40-latek Tychy, w tym roku, po raz pierwszy w naszej historii, są wliczane dodatkowo aż 3 klasyfikacje za najlepsze wyniki uzyskane w tym roku na dystansach 10km, pólmaratonu i maratonu.
Zachęcam wszystkich do sprawdzenia swoich wyników, które umieściłem w tabelach odpowiednio opisanych (tabela 20, 21 i 42) i umieszczonych w tym samym miejscu co wyniki z poszczególnych biegów -> z głównej strony trzeba wejść w zakładkę "Wyniki" i następnie kliknąć w napis wyróżniony szarym kolorem "(zobacz wyniki ogólne)". Wtedy po prawej stronie ukaże się lista wszystkich biegów roku 2017 oraz te dodatkowe tabele z rekordowymi wynikami. Po najechaniu myszką na nazwę imprezy i kliknięciu ukaże się lista uzyskanych czasów.
W tabelach pań wprowadziłem już punkty, które automatycznie dodały się już do końcowej klasyfikacji. W tabelach panów punktów jeszcze nie ma, bo w razie korekty jednego z wyników trzeba ręcznie zmieniać punktację wielu zawodnikom. Na ewentualne korekty czekam jeszcze do końca tego tygodnia.
Dla tych, co nie mogą się doczekać końcowej punktacji, umieszczam tymczasowe tabele z punktacją w Księdze gości.
Zapewniam też, że jeżeli ktoś jeszcze poprawi swój wynik do 31-go grudnia, to oczywiście wynik ten będzie uwzględniony.
maratończyk

Powrót do aktualności