Aktualności

Run King Misja Rafała i Jurka

Run King Misja Rafała i Jurka

28 czerwca - świetny termin na 40-latkową imprezę. A przynajmniej do takiego wniosku doszedł Rafał Rakoczy. Chwała mu za to, że w tym trudnym czasie podejmuje to wyzwanie. Prawie wszystko w tych zawodach będzie nowe. Nowe miejsce, nowy dystans i nowa formuła samych zawodów. No i ta data :-)
Bieg odbędzie się w ramach zawodów wirtualnych Run King Misja Książęca umieszczonych na stronie DO:ST:AR:TU. Nasze zawody będą zaliczone do czerwcowego cyklu tej 3 miesięcznej imprezy. Będą też, oczywiście, zaliczone do naszej 40-latkowej rocznej klasyfikacji. Czyli zapisujemy się przez stronę DO:ST:AR:TU, opłacamy wpisowe i liczymy na obiecane przez Rafała liczne upominki w tym jego Run Kingu.
Przed biegiem spotykamy się na parkingu koło zajazdu Pod Dzikiem, a start do biegu odbędzie się o godzinie 10:00 po drugiej stronie Beskidzkiej, na alejce leśnej prowadzącej w kierunku Zameczku. Dystans 5 km, czyli 2,5 km do nawrotu i 2,5 km do mety przy Beskidzkiej. "Impreska Po" z grillem odbędzie na parkingu Pod Dzikiem. Gdyby ktoś chciał wspomóc Rafała i piszącego te słowa w organizacji niech się z nami pilnie skontaktuje.
40-latki, myślę, że nie przestaliście trenować i mam nadzieję, że wreszcie będziemy mieć okazję ostro się pościgać. Przy okazji jeszcze informuję, że po wielu latach udało mi się doprowadzić do funkcjonowanie naszego krótkiego adresu naszej stronki internetowej: http://40-latek.tychy.pl/
Obecnie funkcjonują jeszcze oba adresy (stary z "info" w środku) - Rafał nam powie kiedy wyłączy ten stary.
Aby się zapisać kliknij poniżej
ZAPISY
Jurek

Powrót do aktualności