Aktualności

Zakończenie Sezonu 2016

Zakończenie Sezonu 2016

Ci, którzy nie byli, niech żałują. Bo to nie były tylko niekończące się statystyki naszego biegania w 2016 r przedstawiane jak zwykle przez Bogdana, czy również długie wręczenie pucharów napuszonym zwycięzcom ;-) generalki i kategorii wiekowych, ale także niekończące się smaczne dania kuchni Karczmy Tatrzańskiej i zabawa na parkiecie do godzin porannych.
Zdjęcia pstrykali prawie wszyscy, ale jak zwykle, tylko Janusz (laureat nagrody specjalnej za relacje foto) profesjonalnie udostępnił je dla nas na FACEBOOK'u:
https://www.facebook.com/groups/294525757246727/
W tym fotoreportażu można zobaczyć wszystkich nagrodzonych za sezon 2016, lub wypatrzyć ich na zdjęciu obok. Tutaj może wymienię tylko zwycięzców klasyfikacji generalnych:
kobiety
1 Teresa Stukator 912
2 Irena Sagan 744
3 Agnieszka Kaleta 733
mężczyźni
1 Rafał Rakoczy 990
2 Zdzisław Ptak 941
3 Henryk Górak 875
Gratulujemy jeszcze raz wszystkim nagrodzonym, a w imieniu nagrodzonych i wszystkich pozostałych członków 40-latka serdecznie dziękujemy tym, którzy przygotowali tę wspaniałą imprezę zakończeniową.
Dziękujemy też Mietkowi i Stasiowi za zorganizowanie tydzień temu pierwszej w tym roku imprezki "pobiegowej" na Paprocanach.
Następny nasz bieg i pierwsze spotkanie na Naszej Polanie zapowiedzieli już Zdzichu, Henryk G. i Marian na 19 lutego. Gdyby ktoś chciał do nich dołączyć, niech szybko kontaktuje się bezpośrednio ze Zdzichem.
maratończyk

Powrót do aktualności